Hizmetlerimiz

Öncelik olarak otel halılarının değişimi yüksek maliyete tabidir. Bu yüzden ucuz ve çok daha düşük bir maliyetle sizi rahatsız eden halı lekelerinden kolaylıkla kurtulmuş olup ve para tasarrufu yapabilirsiniz. İşlemden sonra halılarınızın ilk gündeki görünüme kavuşa bilirsiniz. Carpet doktoru sizin halıların en kötü, çıkmayan, solgun, yanık lekelere tek çözümdür. Tesislerinizdeki halıların aynı kalite ve görünümü sürekli bizimle koruyabilirsiniz. Bütün işlemler otelimizdeki normal çalışma akışına engel olmadan ve misafirlerinizi rahatsız etmeden yapılacaktır. Misafirlerinizin memnuniyetini en başta temiz ve lekesiz halılarla yükseltebilirsiniz. Halılarınızın omurunu bizimle uzatabilirsiniz. Zaman tasarrufu sağlayarak, daha kısa bir sürede çıkmayan lekelerden temelli olarak kurtulabilirsiniz.

Çıkmayan lekelerin giderilmesi: 

otellerinizdeki odalar, koridorlar, barlar, kapı giriş çıkışları, toplantı  salonlar deki halılarda şarap, kokteyl, enerji içeceği, kahve gibi yiyecek ve içecek lekeleri, tadilat esnasında oluşan boya, zift , yağ vs. gibi çıkmayan lekeler, uzmanlarımız tarafında tanımlanmak ve giderilmektedir. 

Solgun lekelerin giderilmesi:

Restorasyon ve temizlik esnasında çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerin sonucunda oluşan solgun lekeleri(halının desenini koruyarak) onarıp ve halılarınızı ilk görünüme kavuşturuluyor. 

Yanık yekelerin giderilmesi:

Misafirlerinizin yanlış kullanım sonucunda oluşan ütü, nargile kömürü, sigara ve mum gibi yanık lekeleri profesyonel uzmanlarımız tarafından onarılmaktadır.

Koltuk lekelerin giderilmesi: 

Bir süre sonra kullanımdan sonra koltuklarınızdaki oluşan ayakkabı, kıyafet rengi, yiyecek ve içeceklerin dökülmesi sonucunda oluşan lekeleri çok yakında yeni teknolojimiz hizmetlerinize sunulacaktır. 

Carpet doktor olarak dünyanın en güncel nano teknolojisiyle otellerinizin halılarındaki lekeleri ilk günkü gibi yeni şekilde teslim etmektedir.

Halı ilgili bir servise ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!